ГО Український Консорціум викладачів медіа та журналістики увійшов до складу Європейської Асоціації викладачів журналістики

11-13 травня в місті Орхус (Данія) відбулося засідання Європейської Асоціації Підготовки Журналістів (EJTA) та наукова конференція для викладачів європейських шкіл журналістики «Як навчати журналістиці залучення і бути в контакті з аудиторією».

На засіданні EJTA та конференції громадську організацію Український Консорціум Викладачів Медіа та Журналістики, утворений для сталого розвитку результатів проєкту DESTIN, представляла професорка, деканка Маріупольського державного університету Світлана Безчотнікова, яка виступила з доповіддю «Викладання журналістки під час війни».

Під час особистих зустрічей було досягнуто домовленостей про залучення ГО Український Консорціум викладачів медіа та журналістики до поточних проєктів EJTA та підготовку нових.

Участь українських університетів в роботі EJTA отримала підтримку не тільки керівництва організації, а й окремих професорів журналістики з Великої Британії, Бельгії, Італії, Нідерландів, Грузіі, які висловили бажання співпрацювати з українськими партнерами. Нагадаємо, що Європейська Асоціація Підготовки Журналістів була заснована в Брюсселі в 1990 році. До її складу входять 80 центрів підготовки журналістів з 30 країн Європи, які регулярно зустрічаються з метою обміну думками щодо покращення журналістської освіти.