Український Консорціум викладачів медіа та журналістики  розпочинає співпрацю з EJTA – ще один результат проєкту DESTIN

Після успішної участі професорки Світлани Бесчотнікової, представниці UFEMJ від Маріупольського державного університету, на асамблеї EJTA цього місяця, Львівський національний університет імені Івана Франка організував брифінг для решти учасників організації.

Ця діяльність вважається частиною напряму сталого розвитку проекту DESTIN – в межах зобов’язань партнерських установ.

Під час зустрічі Світлана Бесчентнікова надала колегам детальний звіт про свій виступ перед членами EJTA.

Водночас вона поділилася різноманітністю можливих проєктів, які нині проводить EJTA з метою підвищення якісного рівня журналістського фаху в Україні та зміцнення кожного університету як частини Консорціуму – особливо у часи російської прямої агресії.

Зокрема, на зустрічі обговорювали такі проекти, як «EU-factcheck» та «Invisible cities».

Водночас, усіх членів UFEMJ заохочують брати участь у поданні нових заявок на гранти у партнерстві з EJTA, а також існує можливість для українських студентів взяти участь у безкоштовних майстер-класах колег із європейських університетів до кінця червня 2022 року.

Через очевидний брак часу більшість членів UFEMJ вирішили переважно сконцентруватися на поточних проєктах та розглядають можливість спільної заявки на гранти. Але майстер-класи для студентів – це також життєво важливий напрямок співпраці на майбутній навчальний рік.

Юрій Залізняк,
Львівський національний університет імені Івана Франка