Лабораторія медіаграмотності та медіадосліджень: МДУ реалізовує цілі міжнародного проєкту Еразмус+

У рамках реалізації міжнародного проєкту Еразмус+ DESTIN «Журналістська освіта задля демократії в Україні: розробка стандартів, доброчесність та професіоналізм» кафедра соціальних комунікацій Маріупольського державного університету відкриває Лабораторію медіаграмотності та медіадосліджень.

Серед основних завдань Лабораторії – здійснення заходів для створення та розвитку консультативного, наукового та просвітницького регіонального осередку медіаграмотності школярів, студентів, освітян та широкої громадськості Приазов’я, а також підвищення рівня якості освіти здобувачів вищої освіти різних освітніх ступенів та спеціальностей МДУ.

Створення Лабораторії логічно вписується також в роботу кафедри над розробкою просвітницьких онлайн-курсів з медіаграмотності для непрофесійних цільових груп у сфері журналістики, медіа та комунікацій. Над їх створенням працюватимуть професор Тетяна Іванова і доцент Ірина Вялкова під керівництвом декана факультету філології та масових комунікацій МДУ, професора Світлани Безчотнікової.

Важливим фактором успішного функціонування Лабораторії для реалізації цілей проєкту DESTIN є також можливість залучення студентів оновленої магістерської програми з журналістики до створення просвітницьких курсів, що сприятиме покращенню якості підготовки фахівців. Не залишаться осторонь і студенти 1 курсу оновленої бакалаврської програми «Журналістика та соціальна комунікація»: вони стануть першими користувачами новостворених курсів.