Втілюємо ідеї проєкту DESTIN: в МДУ відбувся майстер-клас екс-редакторки новин Всесвітньої служби ВВС Даніки Іліч

16 грудня 2020 року у Маріупольському державному університеті тренінг «Інноваційний сторітелінг в мультимедіа» екс-редакторки новин Всесвітньої служби ВВС міжнародної медіа-тренерки Всесвітньої Мережі Етичної Журналістики (EJN), медіа-консультантки проєктів UNESCO Даніки Іліч зібрав студентів, викладачів, блогерів, редакторів місцевих ЗМК.

За допомогою новітніх технологій захід поєднав Маріуполь і Лондон в реальному часі. Тренінг проходив у змішаному форматі: частина аудиторії працювала офлайн в МДУ, інші учасники використали онлайн зв’язок. МДУ продовжує поширювати кращі європейські практики журналістики та втілювати в життя ідеї міжнародного проєкту Еразмус+ DESTIN «Журналістська освіта задля демократії в Україні: розробка стандартів, доброчесність та професіоналізм».

Студенти, викладачі кафедри соціальних комунікацій, журналісти, фахівці зі зв’язків з громадськістю разом із Данікою Іліч проаналізували приклади сторітелінгу на різних мультимедійних платформах. Учасники отримали відповіді на всі свої питання під час дискусії за темою тренінгу та навчилися секретам пітчингу своїх історій.

Тренінг об’єднав проєкт Еразмус+ DESTIN «Журналістська освіта задля демократії в Україні: розробка стандартів, доброчесність та професіоналізм» і проєкт «MediaHub», сприяючи підвищенню їх результативності.